how to develop your own websiteSKŁADAMY KOMPUTERY NA MIARĘ TWOICH POTRZEB
OD STACJI ROBOCZYCH PO HIGH END'OWE KOMPUTERY GAMINGOWE

Dostawa i płatność


1. Dostawa

Poczta - Polska (13,70zł) - jest to najtańsza forma dostawy zakupionego towaru. Paczka dochodzi do klienta po około 3 dniach roboczych od nadania. 

Przesyłka kurierska (25zł) - jest najszybsza forma dostawy zakupionego towaru. Paczka dochodzi do klienta po około 2 dniach roboczych od nadania.

Paczkomaty - aktualnie ta forma dostawy towarów jest niedostępna w naszym sklepie internetowym.

Wszystkie prezentowane formy dostawy są ubezpieczone.

Aktualnie nie wysyłamy zakupionych towarów za pobraniem.


2. Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

• Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez internet, poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

• Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W sprzedaży wykorzystujemy system płatności PayU lub Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.

• Płatność kartą płatniczą - Rozliczenia transakcji kartą płatniczą przeprowadzane są za pośrednictwem PayU lub Przelewy24

• Pobranie - Aktualnie ta forma płatności jest niedostępna w naszym sklepie internetowym 

Producenci

Oto lista producentów, których podzespoły używamy w naszych komputerach.Dane kontaktowe

Email: biuro@xeron.pl                     
Telefon: 504 020 161